-33%
kaikorero bluetooth o waho
$18.00 $12.00
| Taipitopito Packaging: | 1.Pouaka ma 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,pukapuka kaiwhakamahi 3., OEM packaging are welcome for outdoor hanging bluetooth speaker |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 6 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tiwhikete | EC,ROHS |
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Nga tikanga utu: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| ahu | D68*H73mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe,paku |
| Taumaha hua | 230g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga, |
| Ingoa Hua | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Pūtāhui kounga | 12 Marama |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Material | Silicone+ABS |
| Te whakautu auau | 150Hz-18KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Pūhiko | 3.7v/400mAh |
| Te Mana Putanga | 3w(1kHz,THD1%) |
| MOQ iti | Tautoko |
| style | bluetooth speaker |
Kia te tuatahi ki te arotake "kaikorero bluetooth o waho”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.










Reviews
Kahore ano he arotake.