-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| Taipitopito Packaging: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,pukapuka kaiwhakamahi 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Nga tikanga utu: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| ahu | 27.5*27.5*14mm |
| Taumaha | 150g/kaikōrero, 165g/pōkai |
| Rahi Haona | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| Tae | Green,White,Blue,Black,Whero,whakaritea |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro,Kaiorooro Rorohiko, Tauranga, |
| Kororirori | 5.00% |
| Pūtāhui kounga | 12 Marama |
| Auautanga | 200Hz——20KHz |
| Material | ABS |
| huaputa | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Ngaohiko Whakauru | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Hongere | 3(2.1) |
| Kei roto te kete | 1Kaikōrero, 1 Tauira USB,1Waea Ororongo, |
| MOQ iti | Tautoko |
| Waitohu-ki-haruru | ≥80dB |
Kia te tuatahi ki te arotake "bluetooth speaker with USB port”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.