-47%
Wireless keychain waterproof bluetooth speaker
$19.00 $10.00
| Taipitopito Packaging: | White Box or Can Customized |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tiwhikete | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | māwhero, ma, pango, puru, matomato, karaka |
| ahu | Dia90*H46.5mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku |
| Taumaha hua | 125g |
| Use manual for mini digital speaker | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| bluetooth speaker wholesale | instrumental music mini portable bluetooth speaker with TF card |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥60dB |
| Material | ABS |
| Te whakautu auau | 90Hz-20KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Line in | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "Wireless keychain waterproof bluetooth speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.