-42%
Waterproof Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| Taipitopito Packaging: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80mm carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34cm QTY/CTN of Shower Speaker :100 pcs / ctn Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | About 15 working days after sample confirmation |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tiwhikete | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | māwhero, ma, pango, puru, matomato, karaka |
| ahu | Dia62mm*H59mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku |
| Taumaha hua | 90g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥68dB |
| Material | ABS |
| Te whakautu auau | 2.400GHz—2.480GHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Line in | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "Waterproof Bluetooth Speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.