-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| Taipitopito Packaging: | New cylinder high quality bluetooth speaker : Pouaka ma, black box, pouaka tae, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tiwhikete | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Wā Tukunga | 7-15ra |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| ahu | OD70*240mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | colorized led light , |
| Taumaha hua | 230g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| Portable mini speaker | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥85dB |
| Material | Aluminium + ABS |
| Te whakautu auau | 150Hz-18KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
Kia te tuatahi ki te arotake "bluetooth speaker with colorized led light”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.