-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | ຂະຫນາດກ່ອງສີຂາວ:120*65*60mm ຂະໜາດກ່ອງ:32*34*26ຊັງຕີແມັດ QTY/CTN:50pcs N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 5 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ການຢັ້ງຢືນ | waterproof wireless bluetooth speaker CE, ROHS, FCC, BQB |
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 15-25days according to your quantity |
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ສີ | White/Black/pink/orange/blue/green |
| ຂະໜາດ | D50.6*H56.2 |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, waterproof wireless bluetooth speaker |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 98g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| ອຸປະກອນການ | ABS professional speaker |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 90Hz-20KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
| ແຖວໃນ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "wireless bluetooth Professional speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.