-36%
mobile phone mini speaker
$14.00 $9.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | portable mini mobile phone speaker : white box: ຈໍານວນ:100pcs / ctn ຂະຫນາດກ່ອງສີຂາວ:60*60*75mm ຂະໜາດ CTN:315*315*340mm G.W:10ກິໂລກຣາມ |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 5 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 7-15ວັນ |
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ສີ | ສີບົວ, ສີຂາວ, ສີດໍາ, ສີນ້ໍາເງິນ, ສີຂຽວ, ສີສົ້ມ |
| ຂະໜາດ | 55*55.3mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, ມິນິ |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 73g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| ລໍາໂພງ | USB wired speaker |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| Self-charging time | 0.5 ຊົ່ວໂມງ |
| ຫມໍ້ໄຟ | 180mAh |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 90Hz-20KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "mobile phone mini speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.