-32%
mobile phone speaker
$19.00 $13.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | mobile phone speaker :ກ່ອງສີຂາວ, black box, ກ່ອງສີ, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 7 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ການຢັ້ງຢືນ | EC, ROHS, FCC, BQB |
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 7-15ວັນ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ຂະໜາດ | D90*H750mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, ມິນິ, handsfree, line in |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 145g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| ລຳໂພງຂະໜາດນ້ອຍແບບພົກພາ | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | ≥85dB |
| impedance | 4 ohm |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 90Hz-20KHz |
| wireless range | 10ມ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "mobile phone speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.