-47%
Portable Speaker Bluetooth with Stand
$23.50 $12.50
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5ສາຍສັນຍານສຽງ mm, user manual Dual Amplifier Speaker Bluetooth with High Sound Quality, Portable Speaker Bluetooth with Stand |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ຕົວຢ່າງ: 3 ວັນ; 1,000pcs: 15 ວັນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| Speaker Bluetooth Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | V3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * AUX-in Music Play | YES |
| * Hands-free calls | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 6 ຊົ່ວໂມງ |
| * ໂປຣໄຟລ໌ | ຮອງຮັບ A2DP V1.2, ໂປຣໄຟລ໌ AVRCP V1.4; |
| * S / N | ≥ 80dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 80HZ-20KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 5W*2, 50mmm ລາວ |
| * ອຸປະກອນການ | ABS |
| * ສີ | Pink /Gold |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 328g |
| * ມິຕິ: | 131*118*63mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | Color box/USB cable/Manual/AUX cable |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Portable Speaker Bluetooth with Stand”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.