-42%
LED Display FM Radio Bluetooth Speaker
$26.00 $15.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5ສາຍສັນຍານສຽງ mm, user manual Top selling LED Display FM Radio Bluetooth Speaker, Multi Functions Portable Bluetooth Speaker |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ຕົວຢ່າງ: 3 ວັນ; 1,000pcs: 15 ວັນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | V3.0 |
| * Chipset | Jerry |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * AUX Music Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 3.5 ຊົ່ວໂມງ |
| * S / N | ≥ 90dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 3W*2, 40mmm ລາວ |
| * ອຸປະກອນການ | ຢາງ |
| * ສີ | Black/ Blue/ Green/ White/ Rose Red |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 320g |
| * ມິຕິ: | 161x127x70 mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | ສາຍ USB, ຄູ່ມື, AUX Line |
| * ອື່ນໆ | ໃຊ້ງານງ່າຍດ້ວຍການເຕືອນດ້ວຍສຽງ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "LED Display FM Radio Bluetooth Speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.