-45%
Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker
$19.80 $10.80
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5ສາຍສັນຍານສຽງ mm, user manual IPX4 Bluetooth Speaker with Multi-functions, Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker in Promotion |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 3 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| IPX4 Bluetooth Speaker Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * Line-in Music Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 600mAh rechargeable battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 4 ຊົ່ວໂມງ |
| * S / N | ≥ 85dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 5W*2 |
| * ອຸປະກອນການ | ABS+Silicon |
| * ສີ | Black/Army green |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 260g |
| * ມິຕິ: | 133*46*69mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | Carton box/Power line/LIN line/ Use manual |
| * ອື່ນໆ | ໃຊ້ງານງ່າຍດ້ວຍການເຕືອນດ້ວຍສຽງ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.
ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.