-25%
ball double horn bluetooth stereo speaker
$48.00 $36.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | double horn bluetooth stereo speake: ກ່ອງສີຂາວ, ກ່ອງສີ, ປ່ອງຂອງປະທານແຫ່ງ, blister packing etc. |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 10 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວ ,Gift box or customized box |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ສີ | any pantone color is available. |
| ຂະໜາດ | 90*90*90mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, ມິນິ |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 290g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| vatop bluetooth wireless speakers | new 2 ໃນ 1 separable channel 2.0 vatop bluetooth wireless speakers manufacturer |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | ≥65dB |
| ອຸປະກອນການ | ABS and Aluminium Alloy |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150Hz-18KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
| Funtion | ແຖວໃນ,HFP,A2DP,AVRCP,NFC for option |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "ball double horn bluetooth stereo speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.