-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | white box size:62*20*78mm ຂະໜາດກ່ອງ:40*33*26ຊັງຕີແມັດ QTY/CTN:90pcs / ctn N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 5 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ສີ | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, ສີຂາວ, ສີດໍາ, ສີນ້ໍາເງິນ, ສີຂຽວ, ສີສົ້ມ |
| ຂະໜາດ | Dia60*74mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | ≥95dB |
| ອຸປະກອນເສີມ | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 60Hz——18KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
| ແຖວໃນ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "wireless mini bluetooth speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.