-32%
Metal mesh material melody mini bluetooth speaker box
$18.90 $12.90
- Li-ion Output:: 3.7V~4.2V+0.05V
- Lithium battery:: 2600mAh
- ຂະໜາດ:: L60*W60*H94 mm
- ນ້ໍາຫນັກ:: 190g
- Signal&noise ratio:: ≥80dB
- ການຢັ້ງຢືນ: EC, ROHS, FCC, BQB
- Accessoris: 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1
- Sound: with high fidelity
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ສີ | OEM |
| ຂະໜາດ | L60*W60*H94 mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, ມິນິ, |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 190g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| speaker cone | Metal mesh material led melody bluetooth mini white speaker cone |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| ອຸປະກອນເສີມ | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Case Material | ABS |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150Hz-18KHz |
| ການຢັ້ງຢືນ | EC&ໄດ້ມາດຕະຖານ,FCC |
| ແຖວໃນ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Metal mesh material melody mini bluetooth speaker box”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.