-33%
sab nraum zoov bluetooth hais lus
$18.00 $12.00
| Ntim Paub meej: | 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,neeg siv phau ntawv 3., OEM packaging are welcome for outdoor hanging bluetooth speaker |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 6 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Certification | EC,ROHS |
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Cov nqe lus them nqi: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Qhov ntev | D68*H73mm |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable,mini |
| Khoom hnyav | 230g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem, |
| khoom npe | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Zoo warranty | 12 Lub hli |
| S/N ratio | ≥70dB |
| khoom | Silicone+ABS |
| Zaus teb | 150Hz-18KHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Roj teeb | 3.7v/400mAh |
| Tso zis zog | 3w(1kHz,THD1%) |
| Tsawg MOQ | Txhawb nqa |
| style | bluetooth speaker |
Yog thawj saib xyuas "sab nraum zoov bluetooth hais lus”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.










Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.