-28%
Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker
$10.80 $7.80
| Ntim Paub meej: | Shower Waterproof Bluetooth Speaker:white box/Can be customized |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | liab, dawb, dub, xiav, ntsuab, txiv kab ntxwv |
| Qhov ntev | Dia 75*58mm |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini,wireless, With FM radio |
| Khoom hnyav | 168g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| Portable mini hais lus | Multifunctional portable mini hais lus bluetooth nrog fm xov tooj cua |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥70dB |
| khoom | Silicone |
| Zaus teb | 90Hz-20kHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.








Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.