-36%
music mini bluetooth hais lus
$16.90 $10.90
| Ntim Paub meej: | tsheb bluetooth speaker 50pcs / ctn Dawb lub thawv loj:7*7*6cm CTN loj:46*32*18cm G.W:11KG FOR Musical bluetooth speaker |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Cov nqe lus them nqi: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Qhov ntev | Dia60 * H50mm |
| Qhov hnyav | 110g/tus hais lus, 135g/pab |
| Horn Loj | 25hli |
| Xim | ntsuab,Dawb,Xiav,Dub,liab,customized |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj,Karaoke Player Computer, Theem, |
| Distortion | 5.00% |
| Zoo warranty | 12 Lub hli |
| Ntau zaus | 280HZ– 16KHZ |
| khoom | ABS |
| Tso zis | 3.7V ~ 4.2V + 0.05V |
| Input voltage | tsheb bluetooth hais lus tswv yim yog DC5V |
| Channel | 3(2.1) |
| Pob suav nrog | 1hais lus, 1 USB Cable,1Suab Cable, |
| Tsawg MOQ | Txhawb nqa |
| Teeb liab-rau-lub suab nrov | ≥95dB |
Yog thawj saib xyuas "music mini bluetooth hais lus”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.








Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.