-42%
Mood light speaker
$48.00 $28.00
1. Sensor kov keyboards;
2. dawb lub teeb thiab xim lub teeb hloov;
3. APP bluetooth control(suab paj nruag, tswb moos, hnub sawv, pw tsaug zog, ceeb toom teeb, siab kaj, ua qauv qhia thiab kev teeb tsa bluetooth)
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Bluetooth version | V2.1 + EDR |
| Bluetooth | >= 10 M |
| Kev siv fais fab | 5W |
| Zaus lus teb | 50HZ-20kHz |
| Distortion | <0.5% |
| Kev hnov tau | >70DB |
| Built-in roj teeb muaj peev xwm | 2200mAh |
| Lub sijhawm them roj teeb | 4-5teev |
| Suab paj nruag ua si lub sijhawm | 6-8teev |
| khoom | roj hmab & ntoo |
| Chav Loj | 17.8×12.8cm |
| Cov | 12pcs / ctn:56.9×38.3×29.3cm, GW:13.386kgs ua |
Yog thawj saib xyuas "Mood light speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.










Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.