-44%
APP control bluetooth speaker with wake-up light
$50.00 $28.00
| Ntim Paub meej: | Istand smart APP control bluetooth speaker with wake-up light 6pcs / ctn,txhais tau tias:44×32.5x26cm,G.w:7.2kgs ua |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 30 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Feature: | wake-up lamp |
| APP bluetooth control(suab paj nruag,color lamp,tswb moos,breathing light,sunrise mode,sleep mode,recording ….. | |
| handfree calls supported | |
| with light and color light adjutment | |
| stepless brightness adjustment | |
| hnub sawv&sunrise simulation | |
| khoom npe: | Istand smart APP control bluetooth speaker with wake-up light |
| Model No: | |
| Bluetooth version: | V2.1 + EDR |
| Bluetooth txais nyob deb: | >10m |
| Kev siv zog: | 5w |
| Zaus teb: | 90HZ-20kHz |
| Kev hnov tau: | >70dB |
| Distortion: | <0.5% |
| Kev pab fais fab: | built-in 3.7V/2200mHA battery |
| Lub sijhawm them nyiaj: | 5-6teev |
| Suab paj nruag ua si lub sijhawm: | >10teev |
| Chav Loj: | 10.5×24.5CM |
| accessories: | audio+usb+manual+power adapter |
| Ntim: | 6pcs / ctn:44×32.5x26cm G.w:7.2kgs ua |
Yog thawj saib xyuas "APP control bluetooth speaker with wake-up light”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.


Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.