-51%
Camping LED teeb nrog bluetooth hais lus
$38.00 $18.80
Nta
1. Sensor kov keyboards.
2. nrog handfree function.
3. Nias cov yuam sij los tswj bluetooth hais lus ua si / nres, yav dhau los / tom ntej, volumn up/down,
on/off thiab dimmer rau LED teeb.
4. Built-in rechargeable Li-roj teeb nrog lub peev xwm: 2200 mA/h.
5. Waterproof qib IPX4, pab kom tus neeg hais lus siv sab nraud thiab rau lub teeb mus pw hav zoov.
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Chav Loj | 104x 95 x 190 mm |
| Bluetooth version | V2.1 + EDR |
| Kev pab fais fab | ua hauv 3.7v / 2200mah li-ion roj teeb lossis DC adapter(cais) |
| Max zog rau tus hais lus | 5w |
| Max zog rau lub teeb | 1w |
| Ntau zaus | 20HZ-20kHz |
| Kev hnov tau | ≥70 IB |
| Distortion | ≤ 0.5% |
| Qib tsis muaj dej | IPX4 |
| Distortion | ≤ 0.5% |
| Lub sijhawm them nyiaj | 4-5 teev |
| Ua si lub sij hawm | mus txog 4 teev (ntawm bluetooth) los yog 8 teev rau hmo ntuj |
| Bluetooth txais nyob deb | ≥10m |
Yog thawj saib xyuas "Camping LED teeb nrog bluetooth hais lus”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.








Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.