-26%
Bicycle Bluetooth powered Speakers
$38.80 $28.80
| Ntim Paub meej: | crystal box for Bicycle Speakers |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | liab, dawb, dub, xiav, ntsuab, txiv kab ntxwv |
| Qhov ntev | 156*45*40hli |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini |
| Khoom hnyav | 466g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| Wholesale bluetooth waterproof speaker | Wholesale power bank music box From Factory |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥80dB |
| khoom | ABS |
| Zaus teb | 150Hz-18KHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Handsfree | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "Bicycle Bluetooth powered Speakers”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.