-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| Ntim Paub meej: | New cylinder high quality bluetooth speaker : White box, black box, xim thawv, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Lub sij hawm xa tuaj | 7-15hnub |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Qhov ntev | OD70*240mm |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | colorized led light , |
| Khoom hnyav | 230g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| Portable mini hais lus | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥85dB |
| khoom | Aluminium + ABS |
| Zaus teb | 150Hz-18KHz |
| Input voltage | DC 5 V |
Yog thawj saib xyuas "bluetooth speaker with colorized led light”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.