-30%
wireless bluetooth speaker
$26.80 $18.80
| Ntim Paub meej: | white box packing for big sound mini bluetooth speaker |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 10 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | liab, dawb, dub, xiav, ntsuab, txiv kab ntxwv |
| Qhov ntev | 70*70*46hli |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini |
| Khoom hnyav | 192g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| bluetooth speakers | factory price big sound mini wireless bluetooth speaker |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥70dB |
| khoom | yas |
| Zaus teb | 200Hz-20kHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "wireless bluetooth speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.