-36%
waterproof portable bluetooth mini yaj hais lus V3.0
$19.50 $12.50
| Ntim Paub meej: | waterproof portable bluetooth mini yaj hais lus V3.0 30pcs / ctn,txhais tau tias:49.5×31.5x 24 cm,G.w:10.1kgs ua |
|---|
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Feature: | mini ,nqa tau |
| IPX4 waterproof | |
| USB rechargeable | |
| wireless | |
| Bluetooth version: | V3 + EDR |
| Bluetooth txais nyob deb: | >10m |
| Kev siv zog: | 2.5W |
| Zaus teb: | 50HZ-20kHz |
| Kev hnov tau: | >60dB |
| Distortion: | <0.5% |
| Kev pab fais fab: | built-in 5V / 1000mHA roj teeb |
| Lub sijhawm them nyiaj: | 4-5teev |
| Suab paj nruag ua si lub sijhawm: | 6-8teev |
| Chav Loj: | 8.9X 8.8 X 8 cm |
| accessories: | audio + usb + manual |
| Ntim: | 30pcs / ctn txhais tau tias:49.5×31.5x24cm wb:10.1kgs ua |
Yog thawj saib xyuas "waterproof portable bluetooth mini yaj hais lus V3.0”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.