-26%
Bicycle Bluetooth powered Speakers
$38.80 $28.80
| 'ōpala Details: | crystal box for Bicycle Speakers |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 5 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| palapala hoʻomaikaʻi | ec, ROHS, FCC, BQB |
| Manawa Hoʻouna | 15lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| ka waihoʻoluʻu | ākala, keʻokeʻo, ʻeleʻele, polū, ʻōmaʻomaʻo, alani |
| Ana | 156*45*40mm o |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini |
| Product ke kaupaona | 466g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| Wholesale bluetooth waterproof speaker | Wholesale power bank music box From Factory |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥80dB |
| Material | ABS |
| Pane pinepine | 150Hz-18KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Handsfree | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "Bicycle Bluetooth powered Speakers”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.