-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| 'ōpala Details: | New cylinder high quality bluetooth speaker : Pahu keʻokeʻo, black box, pahu kala, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 5 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| palapala hoʻomaikaʻi | ec, ROHS, FCC, BQB |
| Manawa Hoʻouna | 7-15lā |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| Ana | OD70*240mm |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | colorized led light , |
| Product ke kaupaona | 230g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| ʻO ka leo uila liʻiliʻi | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥85dB |
| Material | Aluminium + ABS |
| Pane pinepine | 150Hz-18KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
Ia i ka mua, e nānā i "bluetooth speaker with colorized led light”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.