-28%
Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker
$10.80 $7.80
| 'ōpala Details: | Shower Waterproof Bluetooth Speaker:white box/Can be customized |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 5 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| palapala hoʻomaikaʻi | ec, ROHS, FCC, BQB |
| Manawa Hoʻouna | 15lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| ka waihoʻoluʻu | ākala, keʻokeʻo, ʻeleʻele, polū, ʻōmaʻomaʻo, alani |
| Ana | Dia 75*58mm |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini,uwea ole, With FM radio |
| Product ke kaupaona | 168g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| ʻO ka leo uila liʻiliʻi | ʻO ka leo uila liʻiliʻi liʻiliʻi me ka lekiō fm |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥70dB |
| Material | Silicone |
| Pane pinepine | 90Hz-20KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Laina i loko | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.