-44%
mini altofalante sen fíos bluetooth
$15.90 $8.90
| Detalles de empaquetado: | white box size:62*20*78mm tamaño da caixa:40*33*26cm CANT./CTN:90pcs / CTN N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, branco, negro, azul, verde, laranxa |
| Dimensións | Dia60*74mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Peso do produto | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥95 dB |
| accesorios | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Resposta en frecuencia | 60Hz——18KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "mini altofalante sen fíos bluetooth”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.