-25%
altavoz estéreo bluetooth de dobre bocina de bola
$48.00 $36.00
| Detalles de empaquetado: | parlante estéreo bluetooth dobre bocina: Caixa branca, caixa de cores, caixa de agasallo, envasado en blister, etc. |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 10 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ,Caixa de regalo ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | calquera cor pantone está dispoñible. |
| Dimensións | 90*90*90mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini |
| Peso do produto | 290g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| altofalantes sen fíos bluetooth vatop | novo 2 en 1 canle separable 2.0 fabricante de altofalantes sen fíos bluetooth vatop |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥65 dB |
| material | ABS e aliaxe de aluminio |
| Resposta en frecuencia | 150Hz-18KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| Función | En liña,HFP,A2DP,AVRCP,NFC para opción |
Sexa o primeiro en opinar sobre "altavoz estéreo bluetooth de dobre bocina de bola”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.