-38%
mini altavoz bluetooth impermeable
$16.00 $10.00
| Detalles de empaquetado: | White box or customized box for bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| Condicións de pago: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Dimensións | 67*67*78mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil,mini |
| Peso do produto | 150g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa, |
| Nome do produto | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Garantía de calidade | 12 Meses |
| Relación S/N | ≥70 dB |
| material | ABS |
| Resposta en frecuencia | 150Hz-18KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| Batería | 3.7v/400mAh |
| potencia de saída | 3w(1kHz,THD1%) |
| MOQ baixo | Apoiar |
| style | bluetooth speaker |
Sexa o primeiro en opinar sobre "mini altavoz bluetooth impermeable”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.