-38%
Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function
$21.00 $13.00
| Detalles de empaquetado: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5cable de audio mm . 1unit to a box Customized Wireless Bluetooth Speaker Support Selfie, Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function |
|---|
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * versión Bluetooth | Bluetooth 2.1+EDR |
| * Rango de traballo | máis que 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | SI |
| * Other function | radio FM, TF card music paly, U disk music play |
| * Función de chamada mans libres | SI |
| * Batería | 1700mAh Lethium-ion battery |
| * Tempo de xogo | Around 5 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Resposta en frecuencia | 20HZ-20KHZ |
| * altofalantes | 4Oh,3W *2 |
| * material | Metal+ABS |
| * cor | Vermello / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * Peso | 335g |
| * Accesorio | Micro USB,3.5cable de audio mm |
| * outros | Fácil operación con voz |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.