-37%
Bluetooth Speaker with Digital Screen
$24.50 $15.50
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario Specifical Design Subwoofer Speaker, Fashion Portable Subwoofer Bluetooth Speaker with Digital Screen |
|---|
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Subwoofer Speaker Specification | |
| * versión Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | SI |
| * TF card Music Play | SI |
| * Batería | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Tempo de xogo | 8-10 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 5W*1 |
| * material | wooden frame+leather |
| * cor | Dourado |
| * Peso | 520g |
| * Dimensión: | 110*140*70mm |
| * Accesorio | DC charging line, audio in line, manual |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Bluetooth Speaker with Digital Screen”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.