-32%
5W de son mini altofalante Bluetooth Bar
$28.10 $19.20
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario Cheap Sound Bar Speaker con 2000 mAh, 5W de son mini altofalante Bluetooth Bar |
|---|
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Sound Bar Speaker Specification | |
| * versión Bluetooth | Jerry |
| * Chipset | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * AUX-in Music Play | SI |
| * TF card Music Play | SI |
| * Batería | Built in 2000mAh 18650 batería |
| * Tempo de xogo | 4 horas |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 5W*2 52mm 16 cores |
| * material | ABS |
| * cor | Negro (Support Customized) |
| * Peso | 660g |
| * Dimensión: | 470*70*72mm |
| * Accesorio | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
Sexa o primeiro en opinar sobre "5W de son mini altofalante Bluetooth Bar”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.