-17%
wireless bluetooth speaker
$18.00 $15.00
| Detalles de empaquetado: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*manual |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 2-3days for sample; 15-20days for mass production |
- descrición
- Información adicional
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Especificación | |
| * Nome do produto | Wireless bluetooth speaker |
| * versión Bluetooth | Bluetooth v2.1 |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | SI |
| * Función de chamada mans libres | SI |
| * TF card slot | SI |
| * Batería | Built in 1200mAh rechargeable battery |
| * Tempo de xogo | 4 – 5 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4 |
| * S/N | ≥80dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 3W*2,40mm Dia. |
| * material | ABS |
| * cor | Gloden, Prata, Balck |
| * Peso | 400g |
| * tamaño | 180*58*60mm |
| * Accesorio | Micro USB, caixa de agasallo, manual |
Información adicional
| Peso | 0.4 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "wireless bluetooth speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.