-42%
Bluetooth speaker with Remote Camera Shutter and FM radio
$12.00 $7.00
| Detalles de empaquetado: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*manual |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 2-3días para a mostra; 15-20days for mass production |
- descrición
- Información adicional
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Especificación | |
| * Nome do produto | Portable Bluetooth speaker |
| * versión Bluetooth | Bluetooth v3.0 |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | SI |
| * Función de chamada mans libres | SI |
| * TF card slot | SI |
| * radio FM | SI |
| * Batería | Built in500mAh rechargeable battery |
| * Tempo de xogo | 3 – 4 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥80dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 3W,40mmm El. |
| * material | ABS |
| * cor | Yellow/Pink/Blue/Brown/Black |
| * Peso | 125g |
| * tamaño | 96*56*38mm |
| * Accesorio | Micro USB, caixa de agasallo, manual |
Información adicional
| Peso | 0.125 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "Bluetooth speaker with Remote Camera Shutter and FM radio”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.