-38%
Gift portable bluetooth speaker
$8.00 $5.00
| Detalles de empaquetado: | 1*Blister box 1*cable USB 1*User manual |
|---|---|
| Detalle da entrega: | Sample: 5 días hábiles, bulk order: 10-20 días hábiles |
- descrición
- Información adicional
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| * Nome do produto | Gift portable bluetooth speaker |
| * versión Bluetooth | Bluetooth 2.1 |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | Si |
| * Función de chamada mans libres | Si |
| * TF card music play | Si |
| *USB music play | Si |
| * AUX music play | Si |
| * Batería | 300Batería de iones de letio mAh |
| * Tempo de xogo | 3-4 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥80db |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Ω 3W,36mmm El |
| * material | ABS + silicona |
| * cor | White/Brown/Blue/Pink |
| * Peso | 50g |
| * Dimensión: | 50*51*50mm |
| * Accesorio | USB charging cable , manual, Blister box |
| * Outros | Fácil operación con indicacións de voz |
Información adicional
| Peso | 0.05 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "Gift portable bluetooth speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.