-50%
Altavoz de ducha sen fíos Bluetooth impermeable e radio FM
$19.00 $9.50
- Flexibility: Outdoor, Travel, At The Beach, In The Shower
- Función: Radio por Internet,Altavoz incorporado
- accesorios: Bolsa de cargador,Cable de extensión
- Batería incorporada: Recargable
- material: Plástico
- cor: Multi,Negro,Branco,Vermello,Azul,Rosa
- Marca compatible: Samsung, Apple, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
- DIMENSIONAL SOUND QUALITY streams high-fidelity stereo sound with crystal clear vocal articulations and rich, orchestral music range. Your bathroom will sound like a concert hall !
- WATERPROOF with sealed silicone case and interface. Shockproof and impervious to dust and debris. Ideal for the shower, a day at the beach, washing the car or road trips.
- MULTI-FUNCTIONAL CAPABILITIES allow hands-free talk with built-in mic; use as remote shutter release for your phone; and skip through or replay a song with one-button convenience.
- EASY CONNECTIVITY in under 6 seconds with your smartphone, tablet or computer. Long-range effectiveness up to 10 meters from your device. Place your speaker outdoors while you garden or relax poolside.
- Bulit-in li-ion battery for wireless Bluetooth speaker.
- More powerful than the competition most bluetooth speakers designed for use as shower speakers and outdoor speakers have 3-watt audio drivers.
- Compatible with all Bluetooth-enabled mobile phones, Tablets, PC/Mac,etc.
| accesorios | Batería, Bolsa de cargador, Cable de extensión |
| tipo | Mini amplificador, Amplificador doméstico |
| uso | Altavoz Bluetooth, ordenador, Home Theater, Karaoke Player, Teléfono móbil, Reproductor de audio portátil |
| uso | Regalo de empresa |
| Función | Radio por Internet, Altavoz incorporado |
| Batería incorporada | Recargable |
| cor | Negro, Multi, Beixe, marrón, Azul, Verde, Rosa, Amarelo |
| Aplicación | Cargador de teléfono móbil, casa, Casa e ao aire libre |
| Versión Bluetooth | V3.0+EDR |
| Tamaño do altofalante | 73*73*54mm |
| Música da tarxeta TF | Si |
| Distorsión | < 0.5 % |
| Rango de RF | 10m |
| Capacidade da batería | 400mAh |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Altavoz de ducha sen fíos Bluetooth impermeable e radio FM”
Ten que ser logueado para facer un comentario.












comentarios
Non hai comentarios aínda.