-50%
Altavoz DSP Bluetooth portátil sen fíos con luz LED Dazzle
$20.00 $10.00
- tipo: activo, activo, Eléctrico,Bluetooth sen fíos,Mini amplificador,Amplificador doméstico
- uso: ordenador, Home Theater, Karaoke Player, Teléfono móbil, Lector de audio portátil, etapa
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
- Integrado 88 luces LED RGB de tres cores, 360-música pulsante LED de grao ; cinco tipos de modo de visualización visual LED pulsando música.
- Altofalantes de bobina de voz dual de alta calidade incorporados, agudos brillantes, alto suave, graves profundos, ofrecéndoche a música perfecta para gozar.
- Soporte para iPhone, para iPad, para HTC, para Samsung, portátiles e outros dispositivos con función Bluetooth fácil de sincronizar e reproducir música.
- Soporta a tarxeta TF MP3, WMA,APE,Formato FLAL, etc., toda a decodificación completa de fidelidade de audio sen perdas; ,fácil de reproducir música.
| accesorios | Batería, Bolsa de cargador, Cable de extensión |
| tipo | Mini amplificador, Amplificador doméstico |
| uso | Altavoz Bluetooth, ordenador, Home Theater, Karaoke Player, Teléfono móbil, Reproductor de audio portátil |
| uso | Regalo de empresa |
| Función | Radio por Internet, Altavoz incorporado, Modo de visualización visual con luz LED |
| Batería incorporada | Recargable |
| cor | Negro, Multi, Beixe, marrón, Azul, Verde, Rosa, Amarelo |
| Aplicación | Cargador de teléfono móbil, casa, Casa e ao aire libre |
| Versión Bluetooth | V3.0+EDR |
| Tamaño do altofalante | 72*72*143mm |
| Música da tarxeta TF | Si |
| Distorsión | < 0.5 % |
| Rango de RF | 10m |
| Capacidade da batería | 300mAh |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Altavoz DSP Bluetooth portátil sen fíos con luz LED Dazzle”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.