-39%
Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker
$18.00 $11.00
- tipo: activo, activo, Eléctrico,Bluetooth sen fíos,Mini amplificador,Amplificador doméstico
- uso: ordenador, Home Theater, Karaoke Player, Teléfono móbil, Lector de audio portátil, etapa
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
- Bluetooth Call Answering: Answer phone calls from the Lamp Speaker.
- Night Stand Lamp, Great for Babies Room and Portable : Broaden your childs horizon, or take it on your next Camping Trip, Boating, Tailgating, Backyard Grilling, Car, or Garage.
- Novel design: LED Bluetooth speaker light supports all the devices with Bluetooth function such as mobile phone, tablet and PC.
- Lets you enjoy your favorite music in high-quality sound in the shower, pool, car, or just about anywhere else.
- Great suction cup attached that will grab on to any flat surface! Shower, door, windows, tables, pool linings, etc.
| accesorios | Batería, Bolsa de cargador, Cable de extensión |
| tipo | Mini amplificador, Amplificador doméstico |
| uso | Altavoz Bluetooth, ordenador, Home Theater, Karaoke Player, Teléfono móbil, Reproductor de audio portátil |
| uso | Regalo de empresa |
| Función | Radio por Internet, Altavoz incorporado |
| Batería incorporada | Recargable |
| cor | Negro, Multi, Beixe, marrón, Azul, Verde, Rosa, Amarelo |
| Aplicación | Cargador de teléfono móbil, casa, Casa e ao aire libre |
| Versión Bluetooth | V3.0+EDR |
| Tamaño do altofalante | 83*83*98mm |
| Música da tarxeta TF | Si |
| Distorsión | < 0.5 % |
| Rango de RF | 10m |
| Capacidade da batería | 400mAh |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.