-42%
Waterproof Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| Detalles de empaquetado: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80mm carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34cm QTY/CTN of Shower Speaker :100 pcs / CTN Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | Sobre 15 working days after sample confirmation |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Certificación | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Prazo de entrega | 15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | rosa, branco, negro, azul, verde, laranxa |
| Dimensións | Dia62mm*H59mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini |
| Peso do produto | 90g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥68dB |
| material | ABS |
| Resposta en frecuencia | 2.400GHz—2.480GHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Waterproof Bluetooth Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.