-54%
Led Light Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| Detalles de empaquetado: | pacakge with white box/customized box |
|---|---|
| Detalle da entrega: | shipped in 15 days after the payment |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Certificación | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Prazo de entrega | 15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | rosa, branco, negro, azul, verde, laranxa, any color can be customized |
| Dimensións | 58*58*88mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini |
| weight | 145g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| speaker box | (Promotion) Led Light Bluetooth Speaker Mini For Camping Home Decoration |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥70 dB |
| material | ABS |
| Resposta en frecuencia | 100Hz-20KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Led Light Bluetooth Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.