-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| Detalles de empaquetado: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,manual do usuario 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Prazo de entrega | 15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| Condicións de pago: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Dimensións | 27.5*27.5*14mm |
| Peso | 150g/altofalante, 165g/paquete |
| Tamaño de corno | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| cor | Verde,Branco,Azul,Negro,Vermello,personalizado |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil,Reproductor de karaoke Ordenador, etapa, |
| Distorsión | 5.00% |
| Garantía de calidade | 12 Meses |
| Frecuencia | 200Hz——20KHz |
| material | ABS |
| Saída | 3.7V~4,2 V+0,05 V |
| Tensión de entrada | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Canle | 3(2.1) |
| Paquete incluído | 1Orador, 1 Cable USB,1Cable de audio, |
| MOQ baixo | Apoiar |
| Sinal a ruído | ≥80dB |
Sexa o primeiro en opinar sobre "bluetooth speaker with USB port”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.