-47%
Altavoz de festa sen fíos Bluetooth recargable con luces LED de baile
$35.00 $18.60
- Flexibility: Outdoor, Travel
- Función: Radio por Internet,Altavoz incorporado
- accesorios: Bolsa de cargador,Cable de extensión
- Batería incorporada: Recargable
- material: Plástico
- cor: Multi,Negro,Branco,Vermello,Azul,Rosa
- Marca compatible: Samsung, Apple, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
- Portable Party – The Mini Party LED Speaker enhances any listening experience by painting the room with colorful, dancing LED lights.
- Recharge And Go – Bring the rechargeable Mini Party Speaker along with you wherever you may need it.
- Wired Or Wireless – Connect to the speaker via Bluetooth for easy wireless listening, or plug your device into the aux-in 3.5mm input.
- Small Speaker Big Sound – The compact Mini Party Speaker is deceivingly loud for its size, and easily fills any room with your favorite music.
- características: Multicolor light show, Recargable, Bluetooth connection, aux-in 3.5mm jack, cables included.
| accesorios | Batería, Bolsa de cargador, Cable de extensión |
| tipo | Mini amplificador, Amplificador doméstico |
| uso | Altavoz Bluetooth, ordenador, Home Theater, Karaoke Player, Teléfono móbil, Reproductor de audio portátil |
| uso | Regalo de empresa |
| Función | Radio por Internet, Altavoz incorporado |
| Batería incorporada | Recargable |
| cor | Negro, Multi, Beixe, marrón, Azul, Verde, Rosa, Amarelo |
| Aplicación | Cargador de teléfono móbil, casa, Casa e ao aire libre |
| Versión Bluetooth | V3.0+EDR |
| Tamaño do altofalante | 215*100*100mm |
| Música da tarxeta TF | Si |
| Distorsión | < 0.5 % |
| Rango de RF | 10m |
| Capacidade da batería | 1000mAh |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Altavoz de festa sen fíos Bluetooth recargable con luces LED de baile”
Ten que ser logueado para facer un comentario.














comentarios
Non hai comentarios aínda.