-39%
Altavoz sen fíos Bluetooth con luz LED
$16.00 $9.80
- tipo: activo, activo, Eléctrico,Bluetooth sen fíos,Mini amplificador,Amplificador doméstico
- uso: ordenador, Home Theater, Karaoke Player, Teléfono móbil, Lector de audio portátil, etapa
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
- A tecnoloxía Bluetooth V3.0 permítelle gozar de música desde todos os dispositivos con Bluetooth.
- O micrófono interno incorporado fai que falar por teléfono sexa sinxelo e claro. Opción de radio FM sintonizable integrada. Tarxeta micro SD e TF, incluído, permite reproducir toda a súa música MP3.
- Recargable incorporado 400 A batería mAh admite ata 4 horas de tempo de reprodución. Recarga en só 2 horas. Escoita dispositivos que non sexan Bluetooth como un altofalante con cable cun cable de audio de 3,5 mm incluído.
- O patrón de luz axústase e baila co son,Flash rainbow multicolor luz de flash única para a túa música, vídeos, xogos e encontros,festa,bar,uso nocturno.
- Contido do paquete: Altavoz Bluetooth portátil, cable micro USB, 3.5cable de audio mm, manual de instrucións.
| accesorios | Batería, Bolsa de cargador, Cable de extensión |
| tipo | Mini amplificador, Amplificador doméstico |
| uso | Altavoz Bluetooth, ordenador, Home Theater, Karaoke Player, Teléfono móbil, Reproductor de audio portátil |
| uso | Regalo de empresa |
| Función | Radio por Internet, Altavoz incorporado |
| Batería incorporada | Recargable |
| cor | Negro, Multi, Beixe, marrón, Azul, Verde, Rosa, Amarelo |
| Aplicación | Cargador de teléfono móbil, casa, Casa e ao aire libre |
| Versión Bluetooth | V3.0+EDR |
| Tamaño do altofalante | 141*48*71mm |
| Música da tarxeta TF | Si |
| Distorsión | < 0.5 % |
| Rango de RF | 10m |
| Capacidade da batería | 400mAh |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Altavoz sen fíos Bluetooth con luz LED”
Ten que ser logueado para facer un comentario.














comentarios
Non hai comentarios aínda.