-38%
Mini altofalante portátil sen fíos Bluetooth profesional
$8.00 $5.00
| Detalles de empaquetado: | 3.5cable de audio mm, cable USB, manual, caixa de agasallo Top Selling Portable Speaker, Mini altofalante portátil sen fíos Bluetooth profesional |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 10-15 días |
- descrición
- Información adicional
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Nome do produto | Portable Speaker |
| Batería | 120 mAh |
| versión Bluetooth | 2.1+EDR |
| Working range | 10 metros |
| Working time | 2.5 horas |
| Orador | 4Ω 2W,23mmm El |
| Device material | ABS+Silicon |
| tamaño | 50*33*15mm |
| Peso | 20g |
| Accesorio | Micro USB,caixa de agasallo,manual |
| Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| Función | Bluetooth Music Play/ Hand Free Call/Remote camera/ Anti-lost/ Call reminder |
Información adicional
| Peso | 0.02 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "Mini altofalante portátil sen fíos Bluetooth profesional”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.