-25%
Altavoces estéreo sen fíos con gancho
$20.00 $15.00
| Detalles de empaquetado: | Caixa de embalaxe embalada con accesorios Cable micro USB, Caixa de cor Mini altavoz Bluetooth portátil impermeable, Altavoces estéreo sen fíos con gancho |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 15-20 días hábiles |
- descrición
- Información adicional
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Especificación do altofalante Bluetooth impermeable | |
| * versión Bluetooth | Bluetooth V4.1 |
| * Rango de traballo | máis que 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Función de chamada mans libres | SI |
| * Batería | 300Batería mAh |
| * Tempo de xogo | 5 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 3Ω 3W, 40mmm El |
| * material | ABS + silicona |
| * cor | Laranxa/Rosa/Verde/Negro/Azul |
| * Peso | 74g |
| * Accesorio | Micro USB,Caixa de cor |
| * outros | Fácil operación con voz |
Información adicional
| Peso | 0.074 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "Altavoces estéreo sen fíos con gancho”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.