-39%
Cute Wireless Mini Bluetooth Speaker
$16.00 $9.80
*Mini Bluetooth Speaker
* Wireless Bluetooth Speaker
*Reproducir música Bluetooth
*material: ABS & silicone
- descrición
- Información adicional
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Mini Bluetooth Speaker Specification | |
| * versión Bluetooth | RDA V2.1+EDR |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | Non |
| * Función de chamada mans libres | SI |
| * TF card slot | Non |
| * Batería | 3.7V/450mAh |
| * Tempo de xogo | 4-6 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥75 dB |
| * Resposta en frecuencia | 100HZ-20KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 3Wx1, 40mmm El |
| * material | ABS+silicone |
| * cor | Black/blue/green/pink |
| * tamaño | 56mm x40mm |
| * Peso | 43g |
| * Accesorio | cable USB, manual,audio cable, caixa de agasallo |
Información adicional
| Peso | 0.043 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "Cute Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.