-38%
mini bluetooth powered speaker
$10.57 $6.57
| Detalles de empaquetado: | Tamaño da caixa branca:75*55*113mm tamaño da caixa:40*29*27cm CANT./CTN:50pcs N.W/G.W:7.0kg/8.0kg for powered speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Prazo de entrega | 15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | rosa, branco, negro, azul, verde, laranxa |
| Dimensións | mini bluetooth speaker manual size is 60*86*46mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini |
| Peso do produto | 110g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥70 dB |
| material | ABS |
| Resposta en frecuencia | 90Hz-20KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "mini bluetooth powered speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.