-22%
mini altofalante sen fíos bluetooth
$18.60 $14.60
| Detalles de empaquetado: | mini bluetooth speaker : white box: Qtde:100pcs / CTN Tamaño da caixa branca:60*60*75mm Tamaño CTN:315*315*340mm G.W:10KG |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 15 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Prazo de entrega | 7-15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | rosa, branco, negro, azul, verde, laranxa |
| Dimensións | 55*55.3mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini |
| Peso do produto | 73g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| altofalante | USB wired speaker |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Self-charging time | 0.5 hora |
| Batería | 180mAh |
| Resposta en frecuencia | 90Hz-20KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
Sexa o primeiro en opinar sobre "mini altofalante sen fíos bluetooth”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.