-32%
Caixa de altavoz bluetooth melody de material de malla metálica
$18.90 $12.90
- Li-ion Output:: 3.7V~4,2 V+0,05 V
- Lithium battery:: 2600mAh
- Dimensións:: L60*W60*H94 mm
- Peso:: 190g
- Signal&noise ratio:: ≥80dB
- Certificación: CE, ROHS, FCC, BQB
- Accessoris: 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1
- Sound: with high fidelity
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| cor | OEM |
| Dimensións | L60*W60*H94 mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini, |
| Peso do produto | 190g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| speaker cone | Metal mesh material led melody bluetooth mini white speaker cone |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| accesorios | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Case Material | ABS |
| Resposta en frecuencia | 150Hz-18KHz |
| Certificación | CE&RoHS,FCC |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Caixa de altavoz bluetooth melody de material de malla metálica”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.